Këta fotografë janë me fat, rezultatet e punës së tyre janë të mahnitshme – Lajmi.net
Këta fotografë janë me fat, rezultatet e punës së tyre janë të mahnitshme
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:38, 3 December 2017
Pavarësisht zhvillimit të shpejtë të teknologjisë, fati i fotografit dhe aftësia e tij për të ndjerë momentin e duhur janë thelbësore për prodhimin e një kryevepre.

Këto foto tregojnë se çfarë ndodhë kur kap momentin e duhur dhe…shikoni deri në fund rezultatet. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: foto magjike

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3