Këta fëmijë nuk duhen lënë kurrë vetëm – Lajmi.net
Këta fëmijë nuk duhen lënë kurrë vetëm
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:29, 9 May 2018
Thuhet se nuk ka asgjë më të shpejtë se shpejtësia e dritës! Por kur sheh këta fëmijë dhe të gjitha fatkeqësitë që shkaktojnë brenda pak minutave, të krijohen dyshime për këtë.

Thuhet se nuk ka asgjë më të shpejtë se shpejtësia e dritës! Por kur sheh këta fëmijë dhe të gjitha fatkeqësitë që shkaktojnë brenda pak minutave, të krijohen dyshime për këtë.

               

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels