Kështu Xhensila po e dëshmon se është nuse për shtëpi – Lajmi.net
Kështu Xhensila po e dëshmon se është nuse për shtëpi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:19, 12 October 2017
Këngëtarja Xhensila Myretzaj ka pothuajse dy muaj që është martuar.

Dasma e saj, pushimet luksoze dhe çdo hap tjetër nga ajo apo Besi, janë përcjellë më shumë kureshtje nga mediet, shkruan lajmi.net

Por, kjo vëmendje nuk është shuar akoma dhe Xhensila po vazhdon të jetë akoma e shumëkomentuar.

Këngëtarja sot në Instastory ka hedhur një video ku shihet se është në kuzhinë, teksa po përgatiste ushqimin.

Kështu, ajo dëshmoi se është nuse për shtëpi dhe se di të gatuaj ushqime të shijshme./Lajmi.net/

22450666_2402192390006248_1551340736_o

Fjalët kyçe: Xhensila Myrtezaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool