Kështu u duken modelet Kardashian për ditëlindjen e Kendall Jenner! – Lajmi.net
Kështu u duken modelet Kardashian për ditëlindjen e Kendall Jenner!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:14, 10 August 2018
Modelja e njohur, Kylie Jenner mbrëmë festoi ditëlindjen e 21-të.

Familja Kardashian-Jenner u bashkua të enjten mbrëma për të festuar ditëlindjen e 21-të të Kylie Jenner, shkruan people transmeton lajmi net.

Motrat e Kylie – Kim Kardashian West, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenner – ishin të gjithë atje. Dashuria e modeles, Travis Scott, bashkëshorti i Kim, Kanye West dhe prindërit e saj, Kris Jenner dhe Caitlyn Jenner gjithashtu ishin të pranishëm.

Por kjo nuk ishte e gjitha, të tjerët që morën pjesë ishin modelja, Bella Hadid, The Weeknd, komediani Dave Chapelle etj.

Megjithatë, vajza e ditëlindjes sigurisht e vodhi vëmendjen me dy veshje.

Ajo filloi mbrëmjen me një mëngë të gjatë, veshje të shkurtra me detaje të tepërta mbi shpatull dhe një prerje pranë belit të saj, duke mos lënë anash pozat provokuese.

Për më shumë ndiqni imazhet e mëposhtme për të parë se si janë dukur yjet Kardashian. /Lajmi.net/

a bunch of baddies 🤷🏻‍♀️ we’re 21 today

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO