Kështu rrinë bashkë Ramush dhe Daut Haradinaj (Foto) – Lajmi.net
Kështu rrinë bashkë Ramush dhe Daut Haradinaj (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 23:34, 19 March 2017
Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj po qëndron së bashku me vëllaun e tij, Ramush Haradinaj.

Në një foto të publikuar në Facebook, ata shihen të lumtur përkrahë njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Ramush Haradinaj po qëndron në Strasburg të Francës me urdhër të Gjykatës së Kolmarit.

Përkrahësit e tij po vazhdojnë ta mbështesin pareshtur deri në lirimin e tij.

Seanca e re dëgjimore për liderin e AAK-së, pritet të mbahet më 6 prill./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush