Kështu reagon tifozi i vogël i Napolit kur i përgatitet torta e ditëlindjes me lojtarin e Juves – Lajmi.net
Kështu reagon tifozi i vogël i Napolit kur i përgatitet torta e ditëlindjes me lojtarin e Juves
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:56, 12 March 2018
Se rivaliteti mes Juventusit dhe Napolit është shumë i madh, më së miri e tregon reagimi i një fëmije.

Një tifoz i vogël i Napolit, është “provokuar” kur në ditën e ditëlindjes i është bërë një torte me Paulo Dybalan, sulmuesin e Juventusit.

Reagimi i fëmijës ishte i pritur, i cili hodhi në tokë tortën e ditëlindjes, duke qenë shumë i dëshpëruar me dhuratën./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO