Kështu reagoi Ronaldo kur e zëvendësoi Zidane (VIDEO) – Lajmi.net
Kështu reagoi Ronaldo kur e zëvendësoi Zidane (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 20:28, 18 March 2017
Real Madridi bëri një hap të rëndësishëm në luftën për titull të La Ligas.

‘Mbretërit’ kanë mposhtur 1:2 në udhëtim Athletico Bilbaoan.

Në këtë ndeshje Ronaldo regjistroi dy asistime, por portugezi nuk u ndje mirë kur trajneri Zinedine Zidane e zëvendësoi 10 minuta para përfundimit të ndeshjes./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball