Kështu pritet të jenë taksitë e së ardhmes nga Renault – Lajmi.net
Kështu pritet të jenë taksitë e së ardhmes nga Renault
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 14:28, 7 March 2018
Kompanitë e mëdha të makinave gjithnjë e më shumë po synojnë të kalojnë në makina elektrike dhe pa shoferë.

Renalut ka prezantuar projektin e saj për taksinë elektrike dhe pa shoferë, transmeton lajmi.net.

E quajtur Renault EZ-GO, ajo mund të transportojë deri në 6 persona. Pasagjerët mund ta rezervojnë përmes telefonit, dhe të përcaktojnë si vendndodhjen e tyre edhe destinacionin. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Renault, taksi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush