Kështu po e feston Nuri Seferi me shokë lirimin e Ramush Haradinajt (VIDEO) – Lajmi.net
Kështu po e feston Nuri Seferi me shokë lirimin e Ramush Haradinajt (VIDEO)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionaleSportSporti Vendor 23:18, 6 May 2017
Boksieri me famë të madhe Nuri Seferi, ka organizuar ceremoni për nder të lirimit të Ramush Haradinajt nga Gjykata e Colmarit në Francë.

Ish kryeministri i Kosovës javën e kaluar u la i lirë nga Gjykata e Colmarit në Francë, duke u liruar nga akuzat e ngritura nga shteti i Serbisë.

E Nuri Seferi që ka mbështetur shumë Ramush Haradinajn përgjatë këtyre muajve, duke e vizituar disa herë në Francë, ka vendosur të organizojë një ceremoni për nder të tij, ku këndohen këngë patriotike me çiftelia./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Nuri Seferi, Ramush Haradinaj

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals