Kështu e sfidon veten Ledri në borë – Lajmi.net
Kështu e sfidon veten Ledri në borë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:06, 14 January 2018
Reperi Ledri Vula është një nga emrat më të pëlqyer të estradës dhe njëherësh ndër më të kërkuarit.

Ai ka përmbyllur një vit të suksesshëm dhe e filloi një tjetër me arritje të reja, shkruan lajmi.net.

“1 Janari”, titullohet projekti më i ri nga Ledri të cilin e publikoi po me të njëjtën datë dhe që u prit mirë nga publiku.

Pas shumë angazhimeve në muzikë, reperi ka vendosur të relaksohet dhe në fotografitë që ka sjellë në rrjete sociale, ai lajmërohet nga Brezovica.

Në një video, që publikoi në Instagram, reperi bën akrobacione duke sfiruar veten teksa rrokulliset në një shufër teksa ambienti shihet përplot borë. /Lajmi.net/

🤪

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO