Kështu e quan veten Baby G – Lajmi.net
Kështu e quan veten Baby G
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:31, 8 June 2018
Këngëtarja nga Kuksi, Baby G kohëve të fundit bëri bujë të madhe në shtypin mediatik.

Rrahja brutale nga shoqja e saj Bleta Gashi u komentua mjaft shumë ku tregoi çdo detaj se si ka ndodhur incidenti, shkruan lajmi net.

Postimet e saj në rrjete sociale janë të njëpasnjëshme, në të cilat shpesh përçon mesazhe dhe këshilla për ndjekësit.

Në një të fundit, Kingji publikon nga afër fytyrën gjersa e quan veten boss të vetvetes.

“Boss i vetvetes, Kush jeni ju?”, ka shkruar ajo bashkangjitur fotos.

Këngëtarja Kingji, ditë më parë tha se do vjen në një bashkëpunim me yllin botëror Chris Brown, ndërsa e fundit këngë nga ajo mbetet “Mos u nal”. /Lajmi.net/

My own Boss 🌌 who are u ?

A post shared by BABYG (@babygee) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO