Kështu e quan nënën e saj Luana Vjollca (Foto) – Lajmi.net
Kështu e quan nënën e saj Luana Vjollca (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:00, 13 August 2017
Shpesh ka qenë temë e medieve rozë për faktin se është e bukur po sa vajzat e saj.

E nënën e saj, Luana Vjollca sot e ka quajtur me një emërtim interesant, shkruan lajmi.net

Ajo ka hedhur një foto të saj në Insastory dhe  e ka quajtur si shef të saj dhe të Marinës.

E në këtë foto, e ëma e Luanës dukej zonjë e vërtetë!/Lajmi.net/

20821443_2364624337096387_1175397090_o

Fjalët kyçe: Luana Vjollca

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble