Kështu e “kallë” Xherdan Shaqiri në dasmën e vëllait (VIDEO) – Lajmi.net
Kështu e “kallë” Xherdan Shaqiri në dasmën e vëllait (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:36, 16 July 2017
Ylli i futbollit me prejardhje nga Kosova, Xherdan Shaqiri po e marton vëllanë e tij, Erdinin.

Këngëtarja Vjollca Haxhiu dhe këngëtari Meda, po disponojnë mysafirët në dasmë.

I disponuar po duket edhe Xherdan Shaqiri, për martesën e vëllait të tij./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Xherdan Shaqiri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown