Kështu duket “Rruga B” pas shiut të sotëm /Video – Lajmi.net
Kështu duket “Rruga B” pas shiut të sotëm /Video
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 17:01, 21 June 2018
Shiu që ka rënë në orët e pasdites në Prishtinë ka vërshuar disa lagje.

Në mesin e lagjeve të vërshuara është edhe “Rruga B”.

Më poshtë mund t`i shihni pamjet nga atje të cilat i ka regjistruar një lexues i Klan Kosovës.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO