Kështu duket fabrika që do t’ua shuaj etjen prishtinasve (Video) – Lajmi.net
Kështu duket fabrika që do t’ua shuaj etjen prishtinasve (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionaleSociale 20:39, 25 March 2017
Sokol Xhafa, drejtor teknik në Ujësjellësin Rajonal “Prishtina”, ka bërë prezantimin e fabrikës për përpunimin e ujit në Shkabaj.

Nga rubrika “Ecje nëpër Prishtinë” e Klan Kosovës, do të kuptoni në detaje se si funksionon kompania, në çfarë procese kalon uji dhe çfarë përbërës i shtohen e që janë të nevojshëm para se tu servohet qytetarëve për pije.

Për më shumë, shikojeni kronikën.

Fjalët kyçe: fabrika e ujit, Prishtina, shkabaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper