Kështu dukeshin Ronela dhe Orinda kur u ngjitën në skenën e muzikës (Foto) – Lajmi.net
Kështu dukeshin Ronela dhe Orinda kur u ngjitën në skenën e muzikës (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:21, 12 August 2017
Shumë prej tyre dëshirojnë t'i zhdukin fotografitë që i kanë shkrepur shumë vite më parë, por ka të atillë që i tregojnë me shumë krenari.

Këngëtaret Ronela Hajati dhe Orinda Huta, sot kanë treguar diçka nga arkiva e tyre, shkruan lajmi.net.

Së pari, ishte Ronela ajo e cila postoi në rrjete sociale një foto e cila ishte në fillimet e karrierës së saj në muzikë, ku shfaqet krejt ndryshe nga tani.

Pas saj, qe Orinda ajo e cila publikoi një foto të ëmbël si 16 vjeçare me flokët e bëra gërsheta-gërsheta. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Orinda, Ronela

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble