Kështu dukej “Xhesika” në mbrëmjen e maturës – Lajmi.net
Kështu dukej “Xhesika” në mbrëmjen e maturës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:17, 7 December 2017
Brenda një kohe shumë të shkurtër ajo ka arritur të ketë një famë të madhe.

Aktoren e serialit “O sa mirë”, në të shumtën e rasteve e shohim të veshur me shumë stil.

Megjithatë, nëse kthehemi vite më parë atëherë shohim se ajo është dukur shumë më ndryshe dhe më e thjeshtë.

Disa fotografi po qarkullojnë në rrjetet sociale, se si ajo ishte veshur për mbrëmjen e maturës. Sa iu pëlqen vlerësojeni ju.

Fjalët kyçe: Xhesika

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper