Kështu do të duket iPhone 8 (Foto) – Lajmi.net
Kështu do të duket iPhone 8 (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 0:13, 13 March 2017
Ka shumë arsye që të gëzoheni për iPhone 8, duke përfshirë madhësinë e tij të re, skanerin e fytyrës dhe mbushjes së shpejtë – por ndryshimi në pamje është ajo çfarë do t’ju pëlqejë më së shumti.

Sipas një raporti nga MacRumors, iPhone 8 do të pësojë një ndryshim të madh në pamje, duke marrë kështu një ekran të ri.

Celulari do të ketë ekran OLED dhe ky është një lloj ekrani që tashmë e kemi parë në celularët e Samsung, transmeton Gazeta Express.

Sipas këtij raporti, iPhone 8 do të ketë këtë pamje:

Fjalët kyçe: dukja, iPhone, iPhone 8

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball