Kështu do të duket formacioni i Realit në sezonin e ri – Lajmi.net
Kështu do të duket formacioni i Realit në sezonin e ri
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:48, 12 July 2018
Pa Ronaldon, por me Neymarin.

Largimi i Cristiano Ronaldos ka krijuar një boshllëk jot ë vogël te Real Madridi.

“Goal” e ka bërë një formacion se si do të duket përbërja e Realit pa Ronaldon, përcjellë “Lajmi.net”.

Në vend të tij është pozicionuar Neymar.

Braziliani është objektivi kryesor i Realit për të zëvendësuar portugezin, i cili kaloi te Juventusi. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO