Kështu dalloni smartfonin dhe karikuesin fallco nga origjinali (Foto) – Lajmi.net
Kështu dalloni smartfonin dhe karikuesin fallco nga origjinali (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 21:46, 14 March 2017
Krahas pajisjeve origjinale teknologjike të cilat shiten e blihen pasivisht nga konsumatorët, në treg ekzistojnë dhe imitime të tyre.

Këtu mund të shikoni disa nga elementet dallues të pajisjeve origjinale dhe atyre false. Ilustrimi i tyre në foto

Fjalët kyçe: iPhone, Karikuesi, Samsung

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2