Kështu dallohen njerëzit që i mashtrojnë partnerët e tyre – Lajmi.net
Kështu dallohen njerëzit që i mashtrojnë partnerët e tyre
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 23:43, 4 February 2017
Njerëzit që i mashtrojnë partnerët e tyre kanë më shumë gjasa që të jenë më të zhurmshëm gjatë seksit me partnerin e tyre, thuhet sipas një hulumtimi.

Studimi zbuloi se kur është fjala për tradhti, partnerët që tradhtojnë kanë më shumë gjasa që të ‘dëgjohen’ më shumë gjatë seksit.

Gjashtë në dhjetë femra dhe 72% e meshkujve thanë se kanë bërë më shumë zhurmë në shtrat kur kishin tradhtuar, transmeton Gazeta Express.

Rezultatet dolën nga një anketë e 1,000 njerëzve, e kryer nga ueb-faqja IllicitEncounters.com.

Gjetjet zbulojnë gjithashtu se kur është fjala për pabesi, janë gratë ato që e ngritin zërin deri në tavan të dhomës.

Fjalët kyçe: Partnerët, Tradhëtia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3