Këshilla si ta bëni grimin për vitin e ri (Video) – Lajmi.net
Këshilla si ta bëni grimin për vitin e ri (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 8:33, 27 December 2016
Nëse ende nuk jeni në dijeni se si do jetë grimi i juaj në natën e ndrrimit të mot-moteve, atëherë ne ju sjellim një video që tregon se si në të vërtetë duhet të dukeni.

Një grim natyral dhe shumë i lehtë do të bëjë që pamja juaj të duket ndryshe.

Mos e teproni as me veshjen, ndihuni sa më komode dhe e thjeshtë…

Më poshtë ndiqeni videon:

Fjalët kyçe: grim, Viti i Ri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2