Këshilla mjekësore – Problemet me aknet, shkaktarët dhe trajtimi i tyre – Lajmi.net
Këshilla mjekësore – Problemet me aknet, shkaktarët dhe trajtimi i tyre
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 9:44, 17 July 2017
Aknet janë problem i lëkurës që më së shumti shfaqet në pubertet.

Sa shpesh shfaqen aknet? Cila është mosha më e prekshme nga aknet?

Cilët faktorë ndikojnë në shfaqjen e tyre?

Si mund t’i largoni ato?

Në videon më poshtë do të mund të kuptoni gjithçka në lidhje me aknet, te kush shfaqen më shumë, cilët njerëz kanë nevojë për trajtim mjeksor e shumë këshilla të tjera, shkruan lajmi.net

Shikojeni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO