Kërkohet urgjentisht ndihmë për Florent Hoxhën – Lajmi.net
Kërkohet urgjentisht ndihmë për Florent Hoxhën
Autori: Lajmi.net Sociale 12:21, 7 December 2017
Florent Hoxha është student i mjekësisë së përgjithshme i cili studion në Tetovë.

Ai është diagnostifikuar dje me leukemi akute, mjekët kanë thënë se gjendja e tij është urgjente dhe se duhet të intervenohet brenda 72 orësh.

Hoxha është i shtrirë në QKUK në Klinikën e Hematologjisë.

Për të riun kërkohet ndihmë financiare deri në 250 mijë euro dhe informata të tjera për ndonjë spital të avancuar që e trajton këtë sëmundje.

Hoxha është nga Drenasi dhe ka lindur në vitin 1997.

Fjalët kyçe: Florent Hoxha, leukemi akute

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper