Kërkohet ndihmë për Adnan Hysenin, ish-ushtarin e UÇK-së – Lajmi.net
Kërkohet ndihmë për Adnan Hysenin, ish-ushtarin e UÇK-së
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 13:30, 12 January 2018
Adnan Hyseni quhet personi i cili vuan nga një sëmundje e rëndë në mëlqi.

Për trajtimin e kësaj sëmundje, kërkohet një shumë e madhe e parave që kap shifrën e 70.000 eurove, shifër kjo që nuk mund të mbulohet nga familja e tij, shkruan lajmi.net

Prandaj, kërkohet ndihmë nga gjithë njerëzit e vullnetit të mirë, që t’i dilet në ndihmë Adananit.

Adnani ka qenë ish-ushtar i UÇK-së dhe pas përfundimit të luftës njihet si një njeri shumë human.

Në fotografinë më poshtë keni të dhënat se si mund ta ndihmoni atë!/Lajmi.net/

26815430_1824597697574987_2910857646737965959_n

Fjalët kyçe: Adnan Hyseni

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball