Kërkesa të mëdha për ndeshjen ndaj PSG, Real Madrid zbulon çmimin e biletave – Lajmi.net
Kërkesa të mëdha për ndeshjen ndaj PSG, Real Madrid zbulon çmimin e biletave
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:23, 30 January 2018
“AS” shkruan se interesimi për bileta është i jashtëzakonshëm.

Real Madrid përgatitet për ndeshjet me Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve.

Cristiano Ronaldo me shokë janë të vetëdijshëm për vështirësinë e duelit ndaj ekipit të fortë francez.

Por, njësoj mendojnë edhe tifozët nga Madridi. “AS” shkruan se interesimi për bileta është i jashtëzakonshëm, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, Real Madrid ka njoftuar se bileta më e lirë për ndeshjen ndaj PSG-së do të jetë 75 euro.

Por, ajo më e shtrenjta do të kushtojë 235 euro. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO