Kërcimi i ‘zjarrtë’ i Rita Orës për ‘Love’ – Lajmi.net
Kërcimi i ‘zjarrtë’ i Rita Orës për ‘Love’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:21, 7 December 2017
Rita Ora ishte protagonistja e radhës e videove të revistës “Love”.

Këngëtarja 27-vjeçare shihet duke u zhveshur dhe duke kërcyer në mënyrë provokuese në ritmin e këngës së saj “Anywhere”.

Rita, e cila ka qenë pjesë e videove të “Love” edhe në dy vitet e kaluara, ka thënë për këtë projekt: “Argëtohem shumë duke xhiruar dhe më kujton periudhën festive”.

 

Fjalët kyçe: Rita Ora

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool