Kërcimet nga Ura e Fshejtë në kujtim të kampionit Salih Riza Gërçina (VIDEO) – Lajmi.net
Kërcimet nga Ura e Fshejtë në kujtim të kampionit Salih Riza Gërçina (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportSporti VendorTë tjera 22:13, 21 July 2017
Gara e kërcimeve nga Ura e Fshejtë sivjet do të jetë më e zbehtë për faktin se aty nuk do të garojë edhe kampioni Salih Riza Gërçina.

Ky i fundit humbi jetën gjatë ushtrimeve.

Prandaj kësaj radhe e tërë gara i dedikohet atij dhe fytyrave të njohura si Ali Podrimja dhe Besim Mulliqi.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO