Këpuca e Artë, a e dini kush po kryeson? (FOTO) – Lajmi.net
Këpuca e Artë, a e dini kush po kryeson? (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 20:13, 19 March 2017
Lionel Messi ka humbur kryesimin në garën për Këpucën e Artë.

Është sulmuesi i Sporting Lisbonës, Bas Dost, që me dy golat e shënuara në fitoren e skuadrës së tij ndaj Nacional, ka marrë kryesimin.

Bost me 24 gola të shënuara këtë edicion, kryeson me 48 pikë.

Por, Messi ka mundësinë që të rikthehet në vendin e parë, nëse shënon ndaj Valencias në ndeshjen që fillon nga ora 20:45./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Bas Dost, Lionel Messi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master