Keni parë këso qese ndonjëherë? Ato nuk janë thjeshtë qese – ja çfarë mund të bëni me to (Foto) – Lajmi.net
Keni parë këso qese ndonjëherë? Ato nuk janë thjeshtë qese – ja çfarë mund të bëni me to (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 21:00, 13 September 2017
Këso lloj qesesh si në fotografinë më lartë edhe nëse nuk kemi në shtëpi, sigurisht na ka rastisur të shohim ose të kemi në dorë.

Ato janë shumë të forta dhe mbajnë pesha, e për shkakun e njëjtë, njerëzit me kreativitetin dhe idetë e tyre, kanë zbuluar funksione tjera të këtyre qeseve, transmeton lajmi.net

Në fotografitë më poshtë, do t’i shihni disa prej tyre./Lajmi.net/ 

nintchdbpict000322251308nintchdbpict000322251312nintchdbpict000322251853 nintchdbpict000322251956nintchdbpict000322251960nintchdbpict000322252025 nintchdbpict000322252463nintchdbpict000322253315-e1494248902977nintchdbpict000322253320nintchdbpict000322253390nintchdbpict000322255435

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO