Keni humbur çelësin? Ja si duhet të veproni (Video) – Lajmi.net
Keni humbur çelësin? Ja si duhet të veproni (Video)
Autori: Lajmi.net FunKurioziteteLifestyle 14:30, 15 March 2017
Shpesh herë na ndodh që të harrojmë gjëra të ndryshme, duke përfshirë edhe çelësat, shkruan lajmi.net

Është gjëja më e vështirë kur tentojmë t’i gjejmë ato, sepse sa mendojnë që janë në një vend të caktuar, nuk i gjejmë dhe duhet të fillojmë kërkimin sërish nga e para.

Mirëpo, është një mënyrë e lehtë që mund ta përdorni për ta hapur drynin, pa çelësin që ju mungon.

Shikoni videon më poshtë dhe do të mësoni këtë formë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Çelës, dry, forme, hapje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2