Këngëtarja e njohur shqiptare: Si Gold AG është vetëm një në Kosovë – Lajmi.net
Këngëtarja e njohur shqiptare: Si Gold AG është vetëm një në Kosovë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:44, 6 December 2018
Aida Doçi ka qenë e ftuara e radhës në rubrikën "Kë Zgjedh".

E në këtë rubrikë interesante këngëtarja ka zgjedhur në mes emrave të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë pyetjeve, ishte edhe ajo se kë zgjedh mes reperit të famshëm, Gjiko dhe Gold AG. Në videon e mëposhtme nga minuta 1:36 mund ta mësoni përgjigjen e saj.

Nga ana tjetër, Aida po vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore e cila së fundmi solli disa këngë ‘cover’. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO