Këngëtarja e njohur bashkëpunon me kantautorin Flori Mumajesi (Foto) – Lajmi.net
Këngëtarja e njohur bashkëpunon me kantautorin Flori Mumajesi (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:27, 20 March 2017
Është pikërisht Besa Kokëdhima këngëtarja e cila do të sjell projektin e ri në bashkëpunim me Flori Mumajesin.

Këngëtarja tash e një kohë nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, tashmë duket se po i kthehet muzikës, shkruan lajmi.net.

Besa e ka bërë të ditur këtë gjë përmes rrjeteve sociale, e cila gjithashtu tregoi se kënga do të ketë titullin “Kokëfortë”.

Kënga do të dal në treg këto ditë dhe pritet të jetë një ‘hit’ i vërtetë, ashtu si shumë të tjerë të punuar nga Flori. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Besa Kokëdhima

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper