Këngëtari i shumë hiteve bëhet baba për herë të dytë – Lajmi.net
Këngëtari i shumë hiteve bëhet baba për herë të dytë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:56, 17 May 2018
Chrissy Teigen dhe John Legend janë bërë prindër sërish.

32 vjeçari të mërkurën mbrëma ka dhënë lajmin e gëzueshem se djali i tyre ka ardhur në jetë, shkruan people, transmeton lajmi.net

Edhe bashkëshortja e tij, e kishte shpërndarë lajmin në mënyrë të veçantë.

“Dikush është këtu”-, ka shkruar ajo në Twitter. Ata nuk kanë dhënë më shumë hollësi rreth kësaj, nuk e kanë zbuluar as emrin e foshnjës.

Çifti i njohur, janë prindër edhe të një vajze dy vjeçare të quajtur, Luna.

John Legend dhe bashkëshortja u përfolen gjatë kohës kur u mbajt festivali “MET GALA”, ku çifti nuk mund të ishin pjesë e tij. /Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO