Këngëtari i njohur shpallet “Lider i Gjeneratës së re” – Lajmi.net
Këngëtari i njohur shpallet “Lider i Gjeneratës së re”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:10, 17 May 2018
Edhe kësaj here, revista prestigjioze ka listuar Liderët e Gjeneratës së re.

Revista “Time” vazhdon të bëj parashikimet për të ardhmen e të gjithë yjeve në fusha të ndryshme, shkruan lajmi.net

Tashmë janë 10 emra të njohur që janë pjesë e këtij listimi, në mesin e të cilëve është edhe këngëtari i shumë pëlqyer, The Weeknd.

Këtë e ka bërë të ditur vetë artisti, përmes një postimi që ka publikuar në llogarinë personale, Instagram ku ka treguar se kryeson listën e gjeneratës së re.

Kujtojmë që kohëve të fundit, The Weeknd ka publikuar projekte mjaft të pëlqyera dhe dëgjuara nga fansat.

Gjithashtu, ai ishte në fokus të mediave pas ndarjes nga artistja, Selena Gomez. /Lajmi.net/

TIME 📸 : @micaiahcarter

A post shared by The Weeknd (@theweeknd) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO