Këngëtar ditën, rojtar natën (Video) – Lajmi.net
Këngëtar ditën, rojtar natën (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 13:30, 8 August 2017
Keni provuar të jeni këngëtar dhe rojtar në të njejtën kohë?

Keanon Kyles është një këngëtar i Operas me famë botërore. Por, në mënyrë që të mbështesë veten, ai gjithashtu punon si roje në ABS News në Çikago.

Duke punuar në një punë shërbimi që nuk e do, ia ka mundësuar atij që të ndjekë karrierën e ëndrrave të tij.

Me zërin e pabesueshëm dhe me qëndrimin e fortë, Kyles është përkushtuar që ta bëjë ëndrrën e tij realitet, duke ndryshuar përceptimet rreth njerëzve që punojnë punëra që njihen si të ulëta.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO