Këngët e Elvanës, Florit e TNT-së në një ‘cover’ – Lajmi.net
Këngët e Elvanës, Florit e TNT-së në një ‘cover’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:39, 13 March 2018
.

Një potpuri dhe disa covera të këngëve më të dëgjuara dhe hiteve shqiptare.

Këto janë realizuar edhe me videoklip nga këngëtari prej Gostivari, Ardit Bexheti i cili ka realizuar projektin e tij më të gjatë deri më tani edhe atë 20 minutësh ku këndon këngët e Elvana Gjatës, Flori Mumajesit dhe grupeve TNT e Fisnikët.

Një përpunim i mrekullueshëm është realizuar nga Arditi sa që ky fillim pranvere do të mrekullojë edhe më shumë veshin e dëgjuesit shqiptarë, ndërkohë që diskotekat, lokalet dhe makinat e shqiptarëve do të bumbullojnë nga ky projekt.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO