Kënga ‘Million Dollar Smile’ e Loredana Zefit lansohet edhe në Youtube – Lajmi.net
Kënga ‘Million Dollar Smile’ e Loredana Zefit lansohet edhe në Youtube
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:20, 7 December 2018
"Million Dollar Smile", është lansuar nga Loredana Zefi.

“Million Dollar Smile”, quhet kënga e re të dashurës së Mozzik, Loredana Zefit të cilën e ka sjell edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Si imazh të kësaj këngë, ajo ka zgjedhur një fotografi nga fëmijëria në të cilën shfaqet shumë simpatike megjithëse pa dhëmbë.

Në këtë klip të artistes i pranishëm është edhe reperi Mozzik, ku tashmë mund ta shikoni në kanalin zyrtar, Youtube.

Përveç Youtube, projektin mund ta gjeni edhe në të gjitha platformat e tjera muzikore. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO