Kënga e Shyhretes dhe Goldit pajtoi një vëlla e motër që nuk flisnin për 15 vite (Video) – Lajmi.net
Kënga e Shyhretes dhe Goldit pajtoi një vëlla e motër që nuk flisnin për 15 vite (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:20, 18 June 2017
Disa javë më parë, këngëtarja Shyhrete Behluli publikoi projektin e ri “Vëlla e motër” në bashkëpunim me reperin Gold AG.

Marrë shkas nga suksesi i vitit të kaluar, dyshja kapën sërish një tematikë të ndjeshme dhe shumë të qëlluar, duke vënë në spikamë raportin mes vëllait e motrës.

Por, ndikimi i kësaj kënge duket të ketë qenë shumë më i madh sesa që e kishin menduar artistët kur e punuan si projekt.

Shyhretja ka treguar për Prive se ka marrë një telefonatë, ku i kishin rrëfyer një histori prekëse të pajtimit të vëllait dhe motrës që nuk kishin folur për 15 vite.

Rrëfimin e plotë mbi këtë ngjarje dhe jo vetëm, ua sjell këngëtarja në videon e mëposhtme.

Ndërsa për ta kuptuar se si erdhi deri te bashkëpunimi dhe detaje të tjera nga jeta private dhe artistike e Shyhrete Behlulit mos e humbisni videon në vazhdim.

 

Fjalët kyçe: Shyhrete Behluli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball