Kënga e Ronela Hajatit tejkalon kufinjtë, dëgjohet edhe në Indonezi – Lajmi.net
Kënga e Ronela Hajatit tejkalon kufinjtë, dëgjohet edhe në Indonezi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:20, 13 November 2017
Këngëtarja Ronela Hajati që nga fillimet e para të karrierës ka qenë shumë e suksesshme.

Andaj kjo ka bërë që projektet e saj muzikore të dëgjohen shumë në vendet shqipfolëse dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net

‘A do si kjo’ madje i ka kaluar kufinjtë dhe po dëgjohet edhe në Indonezi.

Këtë e ka bërë të ditur Ronela nëpërmjet një postimi ku shihet se një grup njerëzish që s’janë shqiptarë kanë realizuar një koreografi me këngën e saj.

Ndryshe Ronela Hajati po punon për projekte të reja muzikore./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Ronela Hajati

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown