Kënga e Javës – Java 11 – Voto – Lajmi.net
Kënga e Javës – Java 11 – Voto
Autori: Lajmi.net Entertainment 20:21, 11 November 2015
Votoni Këngën e Javës në Lajmi.net. Mund të votoni për më shumë se një këngë. Ju mund të ndikoni në përzgjedhjen e këngëve të reja, duke komentuar këngën që keni dëshirë të futet në Kënga e Javës.

Lajmi.net rikthehet me top listën ‘Kënga e Javës’

Nga kjo javë mund të vazhdoni të votoni për këngën që ju pëlqen më shumë dhe çdo javë të zgjidhni këngën hit.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO