Kënga e Javës – Java 11 – Voto – Lajmi.net
Kënga e Javës – Java 11 – Voto
Autori: Lajmi.net EntertainmentKënga e javës 20:21, 11 November 2015
Votoni Këngën e Javës në Lajmi.net. Mund të votoni për më shumë se një këngë. Ju mund të ndikoni në përzgjedhjen e këngëve të reja, duke komentuar këngën që keni dëshirë të futet në Kënga e Javës.

Lajmi.net rikthehet me top listën ‘Kënga e Javës’

Nga kjo javë mund të vazhdoni të votoni për këngën që ju pëlqen më shumë dhe çdo javë të zgjidhni këngën hit.

Fjalët kyçe: java 11, Kënga e Javës

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool