Kënga e Feros dhe Sparksit shtyhet për nesër, kjo është arsyeja – Lajmi.net
Kënga e Feros dhe Sparksit shtyhet për nesër, kjo është arsyeja
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:18, 16 May 2018
Kënga që pritej të lansohet sot është shtyrë për nesër.

Është fjala për bashkëpunimin e anëtarëve të grupit “On Records”, Fero dhe Sparksi që sot do lansonin “Mamacita”, shkruan lajmi.net.

Përmes një video të shpërndarë në Instagram reperi nga Gjilani tregon se projekti shtyhet për nesër.

“Na falni sot nuk publikohet Mamacita se osht Ramazani kshtu qe neser”, ka shkruar ai bashkangjitur me videon.

Kjo mbase është një tallje nga ana e reperit pasi që ky është vetëm fillimi i muajit të shenjtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO