Kënga “Dinero” e JLo publikohet në të gjitha platformat – Lajmi.net
Kënga “Dinero” e JLo publikohet në të gjitha platformat
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:19, 17 May 2018
Këngën “Dinero” tanimë mund ta gjeni në të gjitha platformat.

Ylli botëror Jennifer Lopez javë më parë ka publikuar projektin e ri “Dinero”, në bashkëpunim me Dj Khaled dhe Cardi B, shkruan lajmi.net

Ndërkaq, tani përmes një postimi që ka bërë në Instagram, këngëtarja 49 vjeçare bën të ditur se kënga gjendet në të gjitha platformat, përfshirë Spotify, Itunes, Deezer etj.

Jlo është e lidhur me Alex Rodriguezin dhe është nënë e dy fëmijëve.

Ajo, po ashtu ka paralajmëruar një numër të madh të koncerteve dhe projekteve të reja që do sjell. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO