Blero i gëzohet 1 milion klikimeve të këngës së vjedhur (FOTO) – Lajmi.net
Blero i gëzohet 1 milion klikimeve të këngës së vjedhur (FOTO)
Autori: Lajmi.net EntertainmentGossipShowBiz 20:04, 19 February 2015
Blero ft. Shkurta Gashi - 5
Blero ft. Shkurta Gashi - 5

‘Reagon’ Blero me një foto në instagram:

Kate

Kënga ‘5’ nga Blero dhe Shkurta Gashi, e cila u lansua para disa ditëve dhe ka shënuar sukese duke arritur numër të madh të klikimeve e me këtë rast duke i bërë krenarë protagonistët, por si duket ky gëzim i tyre nuk do të zgjatë shumë pasi një këngë e titulluar Ima Yekara e kënduar nga këngëtari Izraelit Dudu Aharon, ngjajshmëria mes këtyre dy këngëve është pothuajse 100% duke përfshirë këtu muzikën dhe vijën melodike.
Më poshtë mund ti dëgjoni të dy këngët dhe ta gjykoni vetë.  (lajmi.net)

 

Blero ft. Shkurta Gashi – 5

 

Dudu Aharon – Ima Yekara

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush