Këndon përmes ventrilokuizmit, fiton ‘Golden Buzzer’ (Video) – Lajmi.net
Këndon përmes ventrilokuizmit, fiton ‘Golden Buzzer’ (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimEntertainmentFunKulturë/Arte 18:56, 3 June 2017
12 vjeçarja Darci Lynne ka kënduar përmes ventrilokuizmit dhe ka fituar 'Golden Buzzer' në America's Got Talent, shkruan lajmi.net

Ajo e kishte marrë me vete kukullën e saj, përmes të cilës përdorte zërin në mënyra që kukullën ta sillte në jetë.

Juria u mahnit me performancën e saj, ndërsa Lynne nuk e priti që do shkonte drejtpërdrejtë në shfaqjet live të këtij audicioni.

Shikojeni. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: art ventrilokuist

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals