Këndojnë nga shtrati i spitalit, bëhen hit në rrjetet sociale (Video) – Lajmi.net
Këndojnë nga shtrati i spitalit, bëhen hit në rrjetet sociale (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 8:33, 4 September 2017
Ky çift mund të ju mësojë dy gjëra të rëndësishme. Pasi kanë qenë të martuar për 66 vjet, ata ende kanë sy vetëm për njëri tjetrin.

Kur James Pineagar, 86 vjeç, u sëmur rëndë, mendoi se ishin ditët e fundit të jetës së tij.

Për shkak që Colleen, gruaja e tij qëndroi tek shtrati në çdo moment sa qëndroi në spital, ai dëshiroi të shprehë ndjenjat e tij për të përmes një kënge, shkruan NTD, transmeton lajmi.net

“Kjo është e veçantë për mua” i përshpëriste ai bashkëshortes. Ai këndoi baladën “You are my sunshine” dhe Colleen iu bashkua në këndim të këngës së tyre të preferuar.

Kjo video është bërë hit në rrjetet sociale. Shikojeni. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3