Këndi i lojërave në çatinë e kopshtit – Lajmi.net
Këndi i lojërave në çatinë e kopshtit
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:47, 13 September 2017
Një kopësht kinez ka gjetur zgjidhjen e duhur për ambientin argëtues të fëmijëve. Duke mos pasur një hapësirë të nevojshme, stafi ka menduar që ta ndërtojë në çatinë e ndërtesës.

Pamjet vijnë nga China Global Television Network dhe kopshti në fjalë është në provincën Zhejiang. Nga pamjet duket se e gjithë çatia e ndërtesës është shfrytëzuar për të ndërtuar një park gjigant, ku ka vend për çdo lodër për vogëlushët e kopshtit. Një ide gjeniale! /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO