Këndi i frikshëm i avionit me pasagjerë – Lajmi.net
Këndi i frikshëm i avionit me pasagjerë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:45, 10 May 2018
Nëse mendonit se ngritja në ajër vertikalisht ishte diçka që vetëm avionët luftarakë mund ta bënin, pasi të shikoni këtë video do ta mendoni sërish.

Në video dallohet momenti i pabesueshëm që një avion me pasagjerë sapo shkëputet nga toka drejtohet menjëherë vertikalisht për të fituar lartësi.

Një veprim ky jo normal për avionët me pasgjerë, e ata që duhet të ketë qenë në këtë avion duhet të jenë tmeruar.

Fluturimi jo normal është regjistruar në aeroportin e Berlinit nga një avion tip A350-900XWB.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO