Kemal ndër vite, ja ndryshimet që ka pësuar (Foto) – Lajmi.net
Kemal ndër vite, ja ndryshimet që ka pësuar (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:14, 16 July 2017
Kemail është një prej aktorëve më të pëlqyer të showbizit turk, me emrin e vertet Burak Ozcivit.

Pa dyshim ai është njeriu më i kërkuar në skenën e artistëve turk dhe i cilësuar si artisti me i pamshëm, shkruanInfolajm. Por se si dukej në moshë të re Burak Özçivit i njohur me emrin Kemail në serialin “Kara sevda”, gazeta Infolajm ka sjellur  disa nga foto e tij, ku shihet mjaft elegant dhe sharmant në stilin e tij.

 

Fjalët kyçe: Burak Ozçivi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool