Kë zgjedh Labi mes dy mikeshave të tij, Leonorës dhe Adelinës? (Video) – Lajmi.net
Kë zgjedh Labi mes dy mikeshave të tij, Leonorës dhe Adelinës? (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:11, 19 May 2017
Moderatori i njohur kosovar, Labinot Gashi ishte protagonist në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit Mirage.

Labi u detyrua të zgjedhte mes emrave që iu vunë përballë edhe pse në disa raste kishte shumë vështirësi të bënte një gjë të tillë.

Ndër të tjera ai zgjodhi edhe mes dy mikeshave të tij, Leonorës dhe Adelinës, përgjigje kjo mjaft interesante nga Labi.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe kuptoni përgjigjen e Labit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Labi "Ke zgjedh"

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion